20 lat doswiadczeń,
Jeden kierunek

Wiedza Ludzi w jednym miejscu na każdym urządzeniu.


Dzięki szybkiej prostej niezawodnej skalowalnej architekturze.

O nas

Co to jest platforma ERP?

Platforma ERP jest roziwązanie dedykowane firmom produkcyjnym o profilu zleceniowym oraz firmom handlowym z zewnętrzną obsługą magazynu u operatora logistycznego.

Platforma ERP to kompletne narzędzie do obsługi Twojej firmy. To zestaw aplikacji, który gromadzi informacje pochodzące z różnych źródeł, pozwala je uporządkować, udostępnić w przejrzysty sposób i tym samym zwiększyć efektywność i zoptymalizować procesy biznesowe w Twojej firmie. To produkt, który ewoluuje z Tobą i nie ogranicza Twojej kreatywności. Jeśli dostrzeżesz nowe szanse, rynki, projekty, platforma ERP w łatwy sposób poszerzy swoje funkcjonalności by sprostać Twoim oczekiwaniom.

20 lat doswiadczeń, jeden kierunek:

Produkt wciąż się zmienia. Ważną rolę w rozwoju platformy odgrywają jego użytkownicy, których sugestie są realizowane w postaci nowych funkcji czy usprawnień.

Od samego początku Platforma ERP była tworzona z myślą o LUDZIACH, którzy będą na niej pracować. Dlatego jest tak intuicyjna i przejrzysta. Droga do realizacji tak ambitnego projektu nie jest prosta. Od tego czasu sprawdziliśmy wiele ścieżek, ciągle szukamy nowych technologii i optymalizujemy te, które wdrożyliśmy. Wiele wyzwań jeszcze przed nami.

Skontaktuj się z nami

Nie masz systemu a chcesz usprawnić swoją organizację?

Masz system ale jest wolny, trudny w użytkowaniu, nieczytelny, nie spełnia Twoich oczekiwań ?

Chcesz zrealizować unikalny projekt, wymagający wyzwań ?